Niezapomniane chwile na Bali
Styczeń 9, 2019
Rozbiórka samodzielna, czy za pomocą firmy wyburzeniowej?
Luty 23, 2019

Etykiety na paczki i przesyłki

Tak naprawdę większość społeczeństwa wszelkiego rodzaju paczki wysyła raczej okazjonalnie. Najczęściej wysyłane są prezenty czy drobne upominki dla bliskich osób, które mieszkają bardzo daleko. Takie paczki oczywiście można opisywać własnoręcznie, jednak zdecydowanie lepiej sprawdzą się specjalne etykiety na przesyłki i paczki. 

Doskonała prezencja

Specjalne etykiety na paczki i przesyłki do idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na tym, aby ich przesyłka prezentowała się nienagannie zarówno jeśli chodzi o jej wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny. Według wielu osób na estetyczny wygląd przesyłki najlepiej wpływają etykiety przeźroczyste. Ich największą zaletą jest przede wszystkim bardzo duża możliwość zastosowania. Takie etykiety równie dobrze sprawdzą się w sytuacji, gdy trzeba wysłać jakąś przesyłkę klientowi, jak i w przypadkach konieczności opisywania skrótowo zawartości teczek, dokumentów, czy prospektów. Paczka z przeźroczystą etykietą wygląda estetycznie przede wszystkim dlatego, że patrząc na nią mamy wrażenie, że paczka została zadrukowana, a nie naklejona została na niej jakakolwiek etykieta. 

Białe etykiety kryjące

Etykiety na przesyłki bywają nie tylko przeźroczyste. Równie często stosowane są te w kolorze białym. Są to tak zwane etykiety kryjące. Ich największymi zaletami są przede wszystkim:
-możliwość całkowitego zakrycia starych etykiet jak i poprzednich opisów, które nie będą już potrzebne, 
-duże bezpieczeństwo dla biurowego sprzętu (dobrej jakości etykiety posiadają certyfikat TUV).

Sprawdź naszą ofertę na:

https://swiatetykiet24.pl/etykiety-na-paczki-przesylki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *