Wyprawka szkolna – ile kosztuje i co powinno się w niej znaleźć?
Marzec 10, 2019
Tajemnica wiecznego pióra
Kwiecień 14, 2019

Hotele w górach

Miliony turystów co roku odwiedza górskie rejony niezależnie od pory roku. W zimę turyści przyjeżdżają na narty, podziwiać ośnieżone górskie szczyty, a w lato na wycieczki górskie. Takie miejscowości jak Karpacz, Zakopane, czy Szklarska Poręba cieszą się ogromną popularnością. Gdzie można zatrzymać się podczas urlopu?

Hotel SPA Szklarska Poręba jest doskonałym wyborem. Hotel Conference & SPA ma cztery gwiazdki oraz jest zlokalizowany w samym sercu tej malowniczej miejscowości. Do dyspozycji gości są stylowo urządzone pokoje, basen z atrakcjami, jacuzzi, trzy sauny, kręgle oraz bilard. Wspaniałą opinią cieszy się restauracja hotelu. Conference & SPA gwarantuje gościom komfort na najwyższym poziomie. Jakie są inne hotele w Szklarskiej Porębie z basenem? Hotel Blue Mountain Resort także ma cztery gwiazdki. Hotel oferuje luksusowe apartamenty dostosowane do potrzeb gości oraz aqupark ze strefą relaksu, gdzie znajdziemy jacuzzi, sauny fińskie, infared, saunę do rytuałów, biosaunę, łaźnię parową oraz strefę natryskową. Hotel Czarny Kamień & SPA też jest wspaniałym miejscem na wypoczynek. W tym hotelu także jest basen oraz strefa SPA.

Jeżeli chodzi o hotele w Karpaczu z basenem to mamy do wyboru trzydzieści dwa hotele. Hotel Dziki Potok mimo trzech gwiazdek jest idealnym miejscem do wypoczynku. Dziki Potok mieści się w centrum Karkonoszy. Hotel w ofercie ma sale konferencyjne, wspaniałe pokoje dla gości, bezpłatną strefę Walness i SPA, monitorowany parking, leżaki e okresie letnim, świat saun, bilard oraz salę zabaw dla dzieci. Hotel & SPA Greno jest również trzy gwiazdkowym hotelem w centrum Karpacza. Greno oferuje profesjonalne masaże, rytuały oraz zabiegi oparte o w pełni naturalne produkty kosmetyczne. Hotel & SPA Dwa Potoki jest zlokalizowany dziesięć minut spacerem od ścisłego centrum miejscowości. Hotel jest otoczony lasem iglastym, co zapewnia gościom spokojny wypoczynek w otoczeniu natury.

Reasumując będąc na urlopie w górach warto zadbać o pełen luksusów nocleg. Mamy do wyboru szeroką gamę hoteli dostosowanych do naszych oczekiwań. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą hotelu nadwodospadem.eu

Komentarze są wyłączone.