Przenośne szorowarki marki Numatic – czego można się po nich spodziewać?
Marzec 23, 2018
Jaki router wybrać?
Lipiec 22, 2018

Jakie rękawice będą najlepsze do nowego roweru Kross?

Choć rowery Kross należą do jednych z najlepszych na rynku, to jednak jazda na nich – a konkretnie jej wygoda – będzie zależała od zastosowanych akcesoriów. W naszej ofercie, nie mogło oczywiście zabraknąć tych ostatnich, ze szczególnym naciskiem na rękawice.

Dlaczego właśnie rękawice?

Produkty marki Kross spełniają określone standardy, narzucone jej przez coraz większe potrzeby Klientów. Nic więc dziwnego, że stawiamy przede wszystkim na wygodę jazdy, która w dużej mierze jest definiowana przez zastosowane rękawice.

Jakie cechy powinny mieć idealne rękawice do Krossa?

1. Nie powinny posiadać zbędnego wypełnienia. Uchwyty w rowerach marki Kross są tak zaprojektowane, by maksymalnie zwiększyć przyczepność powierzchni stycznej, pomiędzy nimi a rękawicami. Zastosowanie dodatkowych wypełnień zmniejsza tą przyczepność, wpływając negatywnie na komfort jazdy.

2. Cienka, wytrzymała struktura. Jazda na Krossie w wielu przypadkach wymaga specjalnych umiejętności a co za tym idzie – również odpowiednich rękawic. Dlatego optymalne rozwiązania dla tej marki to produkty o cienkiej powłoce, opartej na konstrukcji siatki. Dzięki temu, rękawice te zapewniają giętkość ruchów, nie doprowadzając jednocześnie do przegrzania.

3. Minimalizm i lekkość. Rower Kross bardzo często jest wykorzystywany do ostrej, dynamicznej jazdy. Dlatego też dopasowane do niego rękawice, powinny mieć lekką i minimalistyczną strukturę. Oczywiście przedkłada się to również na spadek masy produktu.

Podsumowując, dostępne w naszej ofercie akcesoria do rowerów Kross spełniają wszystkie te standardy, oferując naszym Klientom maksimum wygody i bezpieczeństwa jazdy.

Więcej dowiesz się na: https://sklep.biker-house.pl/rowery/rowery-kross.html

Komentarze są wyłączone.