Jakie powinny być dobre gogle narciarskie?
Grudzień 29, 2018
Etykiety na paczki i przesyłki
Luty 4, 2019

Niezapomniane chwile na Bali

Bali to jedna z indonezyjskich wysp, położona w tzw. archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Jej piękno i różnorodność sprawia, że jest to miejsce, o którym marzy wielu z nas.

Bali wycieczka

Podróż na Bali to niezapomniane przeżycie. Najpiękniejsze miejsca tego regionu na długo zapadną w pamięć podróżnikom, zaś życie i kultura Balijczyków sprawi, że niejeden z nas zakocha się w tym pięknym indonezyjskim miejscu. Bali słynie z miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć podczas wycieczki oraz takich, do których dociera tylko garstka turystów. Warto więc podpytać przewodników wycieczek o takie tajemnice miejsca.

Bali wycieczka to niezapomniane wspomnienia, bo wyspa ta ma wiele do zaoferowania. Zapierające dech w piersiach widoki, niezliczone świątynie, piękna przyroda i specyficzna kultura tego miejsca sprawia, że kiedy raz odwiedzimy tę wyspę, już zawsze będziemy na nią wracać. Zachwyca nie tylko przyroda, ale i ludzie, ich tradycje i codzienne rytuały. Mnogość kolorów i zapachów (kadzidła palone są przy każdej świątyni), przepyszne uliczne jedzie (tzw. street-food), a do tego pola ryżowe, które swym pięknem urzekną nawet najbardziej opornych na wrażenia.

Kiedy najlepiej wybrać się na Bali?

Wycieczki na Bali organizowane są przez cały rok, jednak tak jak i w przypadku wielu innych miejsc, również i tu są pewne okresy, kiedy najlepiej zwiedzać wyspę. Zwykle najcieplejsze i najmniej deszczowe są miesiące maj- początek listopada, później oczywiście na wyspie też jest ciepło, jednak występuje większe prawdopodobieństwo opadów. Bez względu jednak na to, tu nie można się nudzić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *