SK2


WYPOŻYCZALNIA I SERWIS SPRZĘTU NARCIARSKIEGO


Trochę historii

Pierwszy oddział naszej firmy powstał w Ustrzykach Dolnych w 1997 roku. Jego założycielem był Mariusz Paczkowski - wieloletni trener narciarstwa, amator i pasjonat wszelkich sportów zimowych. Wysoka jakość sprzętu, niewygórowane ceny i profesjonalne usługi serwisowe pozwoliły na olbrzymi rozrost firmy na przestrzeni kilkunastu lat. Obecnie SK2 posiada 6 oddziałów w kluczowych bazach wypadowych na terenie Bieszczadów.

Gdzie jesteśmy?

Nasze wypożyczalnie mieszczą się w najbardziej znanych bieszczadzkich miejscowościach u podnóża gór: Arłamowie, Bystrym, Cisnej, Kalnicy, Puławach oraz zimowej stolicy Bieszczadów - Ustrzykach Dolnych.

Co oferujemy?

Prowadzimy wypożyczalnie sprzętu sportowego i akcesoriów, przechowalnie bagażowe oraz usługi serwisu sprzętu. Współpracujemy także z okolicznymi szkółkami sportowymi i trenerami sportów zimowych.

Jak zarezerwować sprzęt?

Wystarczy wypełnić i wysłać nasz formularz kontaktowy, w treści podając wybrane usługi oraz datę przyjazdu. Po odebraniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu dopracowania szczegółów. Zapraszamy pod zakładkę "Kontakt" na naszej stronie.

GOTOWY NA ZIMOWE SZALEŃSTWO?

MY RÓWNIEŻ!


Skontaktuj się z nami