Suplementacja w przypadku sportów wytrzymałościowych
Luty 13, 2018
Jakie rękawice będą najlepsze do nowego roweru Kross?
Kwiecień 9, 2018

Przenośne szorowarki marki Numatic – czego można się po nich spodziewać?

Szorowarki marki Numatic to dość wąska część naszej oferty. Niemniej w ten sposób odpowiadamy na potrzeby Klientów, którzy poszukują rozwiązań prostych, kompaktowych i… niezawodnych. Czym zatem wyróżniają się na tle innych rozwiązań te właśnie produkty?

Kompaktowość i funkcjonalizm

Małe, wygodne szorowarki Numatic to przede wszystkim urządzenia kompaktowe, które charakteryzują się wysokim poziomem ergonomii. Jest to efekt nie tyle małego rozmiaru, co raczej specjalnej, składanej konstrukcji. To właśnie dzięki niej istnieje możliwość łatwego złożenia urządzenia a następnie – umiejscowienia go nawet na małej powierzchni.

Brak akumulatorów to też zaleta!

W związku z tym, że dostarczane przez nas szorowarki Numatic są relatywnie małe, pozbawiono je również dodatkowych baterii. Owszem, dzięki temu tracimy zdolność pracy bez dostępnej energii elektrycznej, ale z drugiej strony – mamy dostęp do długiego przewodu o długości równej, bądź przekraczającej 10 metrów. Oczywiście wyeliminowanie ogniw zmniejsza również masę urządzenia, dzięki czemu znacznie łatwiej (i płynniej) się je obsługuje.

Różne zestawy, różne standardy

Nasze szorowarki marki Numatic podzieliliśmy na dwa podstawowe zestawy, w których dominującą rolę odgrywa funkcjonalność i możliwość realizowania konkretnych zadań. W pierwszym zestawie, oddajemy do Państwa dyspozycji szorowarkę wraz z uniwersalnym uchwytem padów. Z kolei w drugim zestawie, uchwyt ten został zastąpiony przez tak zwaną twardą szczotkę.

Ergonomika pracy

Wszystkie nasze szorowarki zostały wyposażone w specjalne uchwyty, dzięki którym możliwe jest bezpieczne uchwycenie sprzętu i wyczyszczenie za jego pomocą nawet najtrudniejszych i najwęższych przestrzeni. Dodajmy również, że nasze minimalistyczne szorowarki Numatic charakteryzują się specyficznym, wąskim kształtem, który umożliwia wprowadzenie ich do każdej, nawet bardzo niedostępnych miejsc.

Podsumowując, nasze szorowarki marki Numatic z powodzeniem spełnią wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Zwłaszcza w kontekście wygody i ergonomiki pracy.

Więcej dowiesz się na: http://www.numatic-haerson.pl/szorowarki-numatic/

Komentarze są wyłączone.