Akcesoria biurowe
Listopad 6, 2018
Dlaczego dla noworodka warto kupić otulacz?
Listopad 26, 2018

Rękawice narciarskie Salomon a wygoda noszenia

Nie bez powodu rękawice marki Salomon są uważane za jedne z najlepszych i najwygodniejszych na rynku. O tym, że tak jest, świadczą nie tylko kampanie reklamowe, ale przede wszystkim wypowiedzi ich nabywców, wśród których wielu zakupiło je w naszym sklepie. Co więc decyduje o wygodzie noszenia tych rękawic i dlaczego warto je polecić innym?

Funkcjonalne dodatki

Dość ciekawym dodatkiem, tak charakterystycznym dla rękawic marki Salomon, jest oczywiście… chustka do nosa. Umieszczono ją na kciuku, dzięki czemu można za jej pomocą łatwo oczyścić twarz ze śniegu, bądź z nadmiaru wilgoci. Mało które rękawice narciarskie posiadają taką zaletę, aczkolwiek w naszej ofercie produktów marki Salomon, również można je znaleźć.

Klasyczne zapięcia

Krótki mankiet, doskonale chroniący przed wpadającym śniegiem, to nie jedyna cecha, wpływająca na komfort noszenia rękawic marki Salomona. Niezależnie od ich rodzaju, posiadają one specjalne zapięcia, oparte na sprawdzonych i mocnych rzepach. Dzięki temu rozwiązaniu, rękawice narciarskie Salomon są całkowicie zabezpieczone przed działaniem wilgoci i wszechobecnego śniegi.

Poliuretan…

Mało który producent rękawic narciarskich implementuje w nich poliuretan. Tymczasem marka Salomon zdecydowała się na ten krok, pamiętając o bardzo pozytywnym odbiorze tego typu rozwiązań. Nic więc dziwnego, że w naszym sklepie również znalazły się takie rękawice, których wyściółki są wykonane z trwałego, elastycznego i odpornego na działanie wiatru poliuretanu.

Podsumowując, rękawice na narty Salomon nie przez przypadek pojawiły się w naszej ofercie. Doceniliśmy je za niesamowity wręcz komfort noszenia, łączący się z trwałością i odpornością na warunki zewnętrzne. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tego asortymentu, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na każde z nich.

Sprawdź najlepsze rękawice narciarskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *